bahco_nsb041_16_260
BAHCO NSB041-16-260 momentsleutel, vonkvrij, koper beryllium, 60-260Nm
Productomschrijving:
  • Momentsleutel, vonkvrij, koper beryllium, 60-260Nm
Kenmerken:
  • Gemaakt van koper beryllium
  • Grote dubbele schaal in Nm/ft.lb
  • Omkeerbare ratelkop die alleen rechtsom kan worden bediend
  • Micrometer en hoofdschaal voor afstelling
  • Robuuste kunststof handgreep met een goed grip die duidelijk in en uitschakelt
  • Duidelijk geluidssignaal. De sleutel schakelt na gebruik altijd terug naar de beginstand.
  • Nauwkeurig ±6%
  • Ratel met 24-45 tanden, gemakkelijk van richting te veranderen
  • Geleverd in kunststof koffer
  • Antimagnetisch en sterk corrosiebestendig
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Min. aandraaimoment: 60 Nm
  • Maat aandrijfprofiel: 1/4"
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • ESD: Nee
  • Max. aandraaimoment: 260 Nm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150502707
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO NSB041-16-260
Min. aandraaimoment
60 Nm
Maat aandrijfprofiel
1/4"
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Esd
Nee
Max. aandraaimoment
260 Nm
Gewicht kg
1.5 kg
Breedte kop mm (d)
40 mm
Koppelbereik nm
60-260 N·m
Aandrijfvierkant
1/2''
Totale lengte mm (a)
595 mm