bahco_1949m_24_27
bahco_1949m_24_27_2
bahco_1949m_24_27_3
bahco_1949m_24_27_4
bahco_1949m_24_27_5
bahco_1949m_24_27_6
bahco_1949m_24_27_7
bahco_1949m_24_27_8
bahco_1949m_24_27_9
bahco_1949m_24_27
bahco_1949m_24_27_2
bahco_1949m_24_27_3
bahco_1949m_24_27_4
bahco_1949m_24_27_5
bahco_1949m_24_27_6
bahco_1949m_24_27_7
bahco_1949m_24_27_8
bahco_1949m_24_27_9
BAHCO 1949M-24-27 open ringsleutel doorgezet verchroomd 255 mm 24 mm x 27 mm
 83,24 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
Alternatief voor dit product
Toon meer alternatief (3)
Productomschrijving:
  • Metrische doorgezette sleutel voor conische moeren met chroomafwerking
Kenmerken:
  • Hoek van ringuiteinde 15° voor handbescherming of een betere grip
  • Geschikt voor aanhalen van buizen in auto- en loodgieterstoepassingen
  • Verchroomd micromatte afwerking voor een hoogwaardig oppervlak
  • Hoogwaardige staallegering
  • Normen: DIN 3118
  • Comfortabel in gebruik dankzij het gepatenteerde U-vormige schachtontwerp
  • Betere grip en meer ruimte dankzij de gehoekt ringuiteinde van 15°
  • Diepe kop om de moer te beschermen en er een hoog aanhaalmoment op uit te oefenen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Type ringsleutel: Open ringsleutel
  • VDE gekeurd: Nee
  • Maat aandrijfprofiel 1: 24 mm
  • Oppervlaktebehandeling: Verchroomd, gesatineerd
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Vonkvrij: Nee
  • Lengte: 255 mm
  • Type aandrijfprofiel 2: Twaalfkant
  • Maat aandrijfprofiel 2: 27 mm
  • Type aandrijfprofiel 1: Twaalfkant
Specificaties / Alle eigenschappen
Type ringsleutel
Open ringsleutel
Vde gekeurd
Nee
Maat aandrijfprofiel 1
24 mm
Oppervlaktebehandeling
Verchroomd, gesatineerd
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Vonkvrij
Nee
Lengte
255 mm
Type aandrijfprofiel 2
Twaalfkant
Maat aandrijfprofiel 2
27 mm
Type aandrijfprofiel 1
Twaalfkant
Openingswijdte 1 mm
18 mm
Afmeting mm
24x27 mm
Gewicht g
335 g
Breedte open einde 1 mm
44,5 mm
Openingswijdte 2 mm
20 mm
Totale lengte mm
255 mm
Breedte open einde 2 mm
47,5 mm
Lengte mm (l)
255 mm
Dikte open einde 1 mm
16,5 mm
Norm
DIN 3118
Dikte open einde 2 mm
17,5 mm
Vragen over dit product?
Contacteer onze klantenservice.
Bel, mail of chat met ons!
Extra info
Reviews over BAHCO 1949M-24-27 open ringsleutel doorgezet verchroomd 255 mm 24 mm x 27 mm