bahco_1949m_12_13
bahco_1949m_12_13_2
bahco_1949m_12_13_3
bahco_1949m_12_13_4
bahco_1949m_12_13_5
bahco_1949m_12_13_6
bahco_1949m_12_13_7
bahco_1949m_12_13_8
bahco_1949m_12_13_9
bahco_1949m_12_13
bahco_1949m_12_13_2
bahco_1949m_12_13_3
bahco_1949m_12_13_4
bahco_1949m_12_13_5
bahco_1949m_12_13_6
bahco_1949m_12_13_7
bahco_1949m_12_13_8
bahco_1949m_12_13_9
BAHCO 1949M-12-13 open ringsleutel doorgezet verchroomd 170 mm 12 mm x 13 mm
Productomschrijving:
  • Metrische doorgezette sleutel voor conische moeren met chroomafwerking
Kenmerken:
  • Hoek van ringuiteinde 15° voor handbescherming of een betere grip
  • Geschikt voor aanhalen van buizen in auto- en loodgieterstoepassingen
  • Verchroomd micromatte afwerking voor een hoogwaardig oppervlak
  • Hoogwaardige staallegering
  • Normen: DIN 3118
  • Comfortabel in gebruik dankzij het gepatenteerde U-vormige schachtontwerp
  • Betere grip en meer ruimte dankzij de gehoekt ringuiteinde van 15°
  • Diepe kop om de moer te beschermen en er een hoog aanhaalmoment op uit te oefenen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Type ringsleutel: Open ringsleutel
  • VDE gekeurd: Nee
  • Maat aandrijfprofiel 1: 12 mm
  • Oppervlaktebehandeling: Verchroomd, gesatineerd
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Vonkvrij: Nee
  • Lengte: 170 mm
  • Type aandrijfprofiel 2: Twaalfkant
  • Maat aandrijfprofiel 2: 13 mm
  • Type aandrijfprofiel 1: Twaalfkant
Specificaties / Alle eigenschappen
Type ringsleutel
Open ringsleutel
Vde gekeurd
Nee
Maat aandrijfprofiel 1
12 mm
Oppervlaktebehandeling
Verchroomd, gesatineerd
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Vonkvrij
Nee
Lengte
170 mm
Type aandrijfprofiel 2
Twaalfkant
Maat aandrijfprofiel 2
13 mm
Type aandrijfprofiel 1
Twaalfkant
Openingswijdte 1 mm
9 mm
Afmeting mm
12x13 mm
Gewicht g
95 g
Breedte open einde 1 mm
24 mm
Openingswijdte 2 mm
10 mm
Totale lengte mm
170 mm
Breedte open einde 2 mm
28 mm
Lengte mm (l)
170 mm
Dikte open einde 1 mm
9,5 mm
Norm
DIN 3118
Dikte open einde 2 mm
11 mm
Vragen over dit product?
Contacteer onze klantenservice.
Bel, mail of chat met ons!
Extra info
Reviews over BAHCO 1949M-12-13 open ringsleutel doorgezet verchroomd 170 mm 12 mm x 13 mm