as_ar50a2x10ft
as_ar50a2x10ft_2
as_ar50a2x10ft
as_ar50a2x10ft_2
A&S AR50A2X10FT duplex ketting 5/8" (50a-2)
 150,59 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
meter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Verkrijgbaar in maten met een steek variërend van 4 mm tot 2,5 inch
  • Massief-geëxtrudeerde bus
  • Massief-geëxtrudeerde rol
  • Platen met bredere schalmen
  • Geharde en glasparelgestraalde schalmen
  • Uitgebreid Europees (BS) en ANSI-assortiment
  • Breed assortiment aan bevestigingen beschikbaar
  • Smeermiddel naar keuze om aan de wensen van de klant te voldoen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 5/8 inch; 15,875 mm
  • Gewicht (kg/m): 1,98 kg/m
  • Productlijn: Renold A&S
  • Type (ISO/ANSI): 50A-2
  • Hoogte: 2,7
  • Binnenbreedte: 9,4 mm
  • Uitvoering (ketting): Duplex
  • Breeksterkte: 43600 N
  • Lengte (pen): 38,4 mm
  • Diameter (pen): 5,08 mm
  • Dikte (buitenplaat): 2,04 mm
  • Dikte (binnenplaat): 2,04 mm
  • Plaathoogte: 14,6 mm
  • Diameter (rol): 10,16 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: A&S
  • EAN: 4042279004101
  • Artikelnummer leverancier: A&S AR50A2X10FT
Steek
5/8 inch; 15,875 mm
Gewicht (kg/m)
1,98 kg/m
Productlijn
Renold A&S
Type (iso/ansi)
50A-2
Hoogte
2,7
Binnenbreedte
9,4 mm
Uitvoering (ketting)
Duplex
Breeksterkte
43600 N
Lengte (pen)
38,4 mm
Diameter (pen)
5,08 mm
Dikte (buitenplaat)
2,04 mm
Dikte (binnenplaat)
2,04 mm
Plaathoogte
14,6 mm
Diameter (rol)
10,16 mm