action_do6212_0_175
ACTION DO6212-0-175 slagdop 2 1/2" x 175
Productomschrijving:
47135355 *S622M175 DOP M175
  • Aandrijfvierkant: 2 1/2"
  • Sleutelwijdte: 175 mm
  • Diameter: 127 mm
  • Lengte: 200 mm
  • Dopmaat: 175 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 2 1/2"
  • Lengte: 200 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981120376
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO6212-0-175
Dopmaat
175 mm
Lengte
200 mm
Aandrijfvierkant
2 1/2"
Sw mm/inch
175 mm