action_do6051r017
ACTION DO6051R017 slagdop 3/8" x 17 diep magnetisch
Productomschrijving:
SM63M17 DOPSLEUTEL M17 MAGNETISCH......
  • Aandrijfvierkant: 3/8 "
  • Sleutelwijdte: 17,0 mm
  • Diameter: 19,0 mm
  • Lengte: 55,0 mm
  • Krachtdop - zeskant - korte uitvoering
  • Magnetische uitvoering
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 17 mm
  • Maat aansluitprofiel: 3/8"
  • Lengte: 55 mm
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981162758
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO6051R017
Dopmaat
17 mm
Maat aansluitprofiel
3/8"
Lengte
55 mm
L1 mm
25
D1 mm
25
Tekening
C
D2 mm
22
L2 mm
7
Sw mm/inch
17 mm