action_do4010_0_075
ACTION DO4010-0-075 slagdop 1" x 75
  • Dopmaat: 75 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 98 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981006670
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-0-075
Dopmaat
75 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
98 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
75 mm