skf_pwtr501102rs
skf_pwtr501102rs_2
skf_pwtr501102rs
skf_pwtr501102rs_2
SKF PWTR 50110.2RS steunrol met binnenring en flensafdichting (Yoke-type looprol) 110 x 50 x 32 mm
Productomschrijving
  • Hoog radiaal draagvermogen
  • Geschikt voor relatief hoge axiale belastingen als gevolg van scheeftrekken of kantelen
  • Lange levensduur
  • Eenvoudig te monteren
  • Afgedicht voor grotere betrouwbaarheid, met nasmeermogelijkheid
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 50 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Buitendiameter: 110 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316571194981
  • Artikelnummer leverancier: SKF PWTR 50110.2RS
Binnendiameter
50 mm
Breedte
32 mm
Buitendiameter
110 mm