skf_mpv_90x69x81
skf_mpv_90x69x81_2
skf_mpv_90x69x81_3
skf_mpv_90x69x81_4
skf_mpv_90x69x81
skf_mpv_90x69x81_2
skf_mpv_90x69x81_3
skf_mpv_90x69x81_4
SKF MPV-90X69X8.1 heavy-duty rubber bekrachtiger zuigerafdichting van polyurethaan
 10,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Binnendiameter: 69 mm
  • Breedte groef: 8.1 mm
  • Buitendiameter: 90 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316575540661
  • Artikelnummer leverancier: SKF MPV-90X69X8.1
Binnendiameter
69 mm
Breedte groef
8.1 mm
Buitendiameter
90 mm