skf_mpv_55x395x63
skf_mpv_55x395x63_2
skf_mpv_55x395x63_3
skf_mpv_55x395x63_4
skf_mpv_55x395x63
skf_mpv_55x395x63_2
skf_mpv_55x395x63_3
skf_mpv_55x395x63_4
SKF MPV-55X39.5X6.3 heavy-duty rubber bekrachtiger zuigerafdichting van polyurethaan
 13,56 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Binnendiameter: 39.5 mm
  • Breedte groef: 6.3 mm
  • Buitendiameter: 55 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316575540586
  • Artikelnummer leverancier: SKF MPV-55X39.5X6.3
Binnendiameter
39.5 mm
Breedte groef
6.3 mm
Buitendiameter
55 mm