skf_md50x40x125_l
skf_md50x40x125_l_2
skf_md50x40x125_l_3
skf_md50x40x125_l_4
skf_md50x40x125_l
skf_md50x40x125_l_2
skf_md50x40x125_l_3
skf_md50x40x125_l_4
SKF MD 50X40X12.5-L compacte zuigerafdichting met geleideringen, anti-extrusieringen en afdichting
  • Binnendiameter: 40 mm
  • Breedte groef: 12.5 mm
  • Buitendiameter: 50 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316575468491
  • Artikelnummer leverancier: SKF MD 50X40X12.5-L
Binnendiameter
40 mm
Breedte groef
12.5 mm
Buitendiameter
50 mm