skf_md50x38x205_l
skf_md50x38x205_l_2
skf_md50x38x205_l_3
skf_md50x38x205_l_4
skf_md50x38x205_l
skf_md50x38x205_l_2
skf_md50x38x205_l_3
skf_md50x38x205_l_4
SKF MD 50X38X20.5-L compacte zuigerafdichting met geleideringen, anti-extrusieringen en afdichting
  • Binnendiameter: 38 mm
  • Breedte groef: 20.5 mm
  • Buitendiameter: 50 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316575469467
  • Artikelnummer leverancier: SKF MD 50X38X20.5-L
Binnendiameter
38 mm
Breedte groef
20.5 mm
Buitendiameter
50 mm