skf_md50x34x184_l
skf_md50x34x184_l_2
skf_md50x34x184_l_3
skf_md50x34x184_l_4
skf_md50x34x184_l
skf_md50x34x184_l_2
skf_md50x34x184_l_3
skf_md50x34x184_l_4
SKF MD 50X34X18.4-L compacte zuigerafdichting met geleideringen, anti-extrusieringen en afdichting
 14,57 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving
  • Compacte alles-in-één afdichtingsoplossing
  • Geschikt voor lichte tot middelzware toepassingen
  • Verkrijgbaar in metrische afmetingen
  • Past op afdichtingsbehuizingen volgens ISO 6547 voor een aantal afmetingen
  • Indien niet op voorraad kunnen alternatieven worden geproduceerd door SKF SEAL JET systems
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 34 mm
  • Breedte groef: 18.4 mm
  • Buitendiameter: 50 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316575467838
  • Artikelnummer leverancier: SKF MD 50X34X18.4-L
Binnendiameter
34 mm
Breedte groef
18.4 mm
Buitendiameter
50 mm