skf_f2bc40m_cpss_dfh
skf_f2bc40m_cpss_dfh_2
skf_f2bc40m_cpss_dfh_3
skf_f2bc40m_cpss_dfh
skf_f2bc40m_cpss_dfh_2
skf_f2bc40m_cpss_dfh_3
SKF F2BC 40M-CPSS-DFH Y-kogellagerunit met flens ovaal, d 40 mm, A 38 mm, J 144 mm
Productomschrijving
  • Bestand tegen chemicaliën
  • Levensduurgesmeerd met een niet-giftig voedselveilig smeervet
  • Lichtgewicht
  • Sterk
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Asdiameter: 40 mm
  • Deelbaar: Nee
  • Materiaal (lagerhuis): Composiet
  • Materiaal (lager): Roestvast staal
  • Hoge temperatuur: Nee
  • Type boring: Cilindrisch
  • Vorm (lagerhuis): Ovaal
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316577859303
  • Artikelnummer leverancier: SKF F2BC 40M-CPSS-DFH
Asdiameter
40 mm