skf-6306-25-2ls2-c5-2465-6306-25--2ls2-c5-246561-a
skf-6306-25-2ls2-c5-2465-6306-25--2ls2-c5-246561-a--2
skf-6306-25-2ls2-c5-2465-6306-25--2ls2-c5-246561-a--3
SKF 6306/25-2LS2/C5/246561 A eenrijige groefkogellager cilindrisch 25x72x19 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving:
  • Groefkogellagers zijn bijzonder veelzijdig
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 25 mm
  • Breedte: 19 mm
  • Aantal rijen: 1
  • Afdichting (Lager): Tweezijdig afgedicht
  • Materiaal (lagerafdichting): Niet van toepassing
  • Radiale speling: C5
  • Materiaal (lager): Staal
  • Materiaal (kooi): Messing (plaat)
  • Type boring: Cilindrisch
  • Hoge temperatuur: Nee
  • Buitendiameter: 72 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316570800999
  • Artikelnummer leverancier: SKF 6306/25-2LS2/C5/246561 A
Binnendiameter
25 mm
Breedte
19 mm
Aantal rijen
1
Afdichting (lager)
Tweezijdig afgedicht
Materiaal (lagerafdichting)
Niet van toepassing
Radiale speling
C5
Materiaal (lager)
Staal
Materiaal (kooi)
Messing (plaat)
Type boring
Cilindrisch
Hoge temperatuur
Nee
Buitendiameter
72 mm
Nasmeer kenmerk
Zonder
Statisch draaggetal
16 kN
Gepaarde opstelling
Nee
Materiaal, lager
Lagerstaal
Referentietoerental
20,000 r/min
Smeermiddel
Vet
Type afdichting
Contact
Kooi
Plaatmetaal
Vulopeningen
Zonder
Tolerantieklasse
Normaal
Dynamisch draaggetal
28.1 kN
Positiekenmerk, lagerbuitenring
Geen
Afdichtingen
Afdichting aan beide zijden
Grenstoerental
13,000 r/min
Boring
25 mm