skf_600632_2rs1vb005
skf_600632_2rs1vb005_2
skf_600632_2rs1vb005_3
skf_600632_2rs1vb005
skf_600632_2rs1vb005_2
skf_600632_2rs1vb005_3
SKF 6006/32-2RS1/VB005 eenrijige groefkogellager cilindrisch 32x55x13 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving:
  • Groefkogellagers zijn bijzonder veelzijdig
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 32 mm
  • Breedte: 13 mm
  • Aantal rijen: 1
  • Afdichting (Lager): Tweezijdig afgedicht
  • Materiaal (lagerafdichting): Rubber
  • Radiale speling: CN (Normaal)
  • Materiaal (lager): Staal
  • Materiaal (kooi): Messing (plaat)
  • Type boring: Cilindrisch
  • Hoge temperatuur: Nee
  • Buitendiameter: 55 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316571409818
  • Artikelnummer leverancier: SKF 6006/32-2RS1/VB005
Binnendiameter
32 mm
Breedte
13 mm
Aantal rijen
1
Afdichting (lager)
Tweezijdig afgedicht
Materiaal (lagerafdichting)
Rubber
Radiale speling
CN (Normaal)
Materiaal (lager)
Staal
Materiaal (kooi)
Messing (plaat)
Type boring
Cilindrisch
Hoge temperatuur
Nee
Buitendiameter
55 mm
Nasmeer kenmerk
Zonder
Statisch draaggetal
8.3 kN
Gepaarde opstelling
Nee
Materiaal, lager
Lagerstaal
Referentietoerental
28,000 r/min
Skf prestatieklasse
SKF Explorer
Smeermiddel
Vet
Type afdichting
Contact
Kooi
Plaatmetaal
Vulopeningen
Zonder
Tolerantieklasse
Klasse P6 (P6)
Dynamisch draaggetal
13.8 kN
Positiekenmerk, lagerbuitenring
Geen
Afdichtingen
Afdichting aan beide zijden
Grenstoerental
8,000 r/min
Boring
32 mm