renold_gy50a3s107i
RENOLD Synergy 50a-3 klinkschakel triplex 5/8 inch - GY50A3S107I
 49,69 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Renold Synergy - Gemaakt om beter te zijn:
Verbeterde vermoeidheidsweerstand:
  • Fatigue Comp
Betere slijtvastheid:
Gemaakt om te presteren:
Breed assortiment aan afmetingen:
  • De Renold Synergy-ketting is beschikbaar in British Standard-afmetingen van 06B tot 24B in simplex-, duplex- en triplex-constructie. Daarnaast zijn er ANSI Standaard-formaten verkrijgbaar van 35 tot 160 in simplex-, duplex- en triplex-constructie.
Schalmvorm:
Bussen:
Kwaliteit van de gaten:
Vaste passing:
  • Geoptimaliseerd om maximale levensduur te garanderen.
Vermoeidheidsweerstand:
  • Voorgespannen oppervlaktes verhogen de vermoeidheidsweerstand.
Slijtvastheid:
  • Afgeschuinde onderdelen en speciale oppervlaktecoating van de pen verhogen de slijtvastheid.
Verbindingsschakel:
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 5/8 inch
  • Dikte (buitenplaat): 2,04 mm
  • Gewicht (kg/m): 2,96 kg/m
  • Hoogte: 2,7
  • Breeksterkte: 65400 N
  • Dwarssteek: 18,11 mm
  • Lengte (pen): 56,5 mm
  • Binnenbreedte: 9,4 mm
  • Diameter (pen): 5,08 mm
  • Dikte (binnenplaat): 2,04 mm
  • Plaathoogte: 14,6 mm
  • Productlijn: Renold Synergy
  • Type (ISO/ANSI): 50A-3
  • Schakelnummer: 107
  • Uitvoering (schakel): Triplex
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RENOLD
  • EAN: 0673766031986
  • Artikelnummer leverancier: RENOLD GY50A3S107I
Steek
5/8 inch
Dikte (buitenplaat)
2,04 mm
Gewicht (kg/m)
2,96 kg/m
Hoogte
2,7
Breeksterkte
65400 N
Dwarssteek
18,11 mm
Lengte (pen)
56,5 mm
Binnenbreedte
9,4 mm
Diameter (pen)
5,08 mm
Dikte (binnenplaat)
2,04 mm
Plaathoogte
14,6 mm
Productlijn
Renold Synergy
Type (iso/ansi)
50A-3