renold_gy40a3s30i
RENOLD GY40A3S30I verloopschakel SYNERGY 40a-3 - triplex 1/2 inch
 122,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Renold Synergy - Gemaakt om beter te zijn:
Verbeterde vermoeidheidsweerstand:
  • Fatigue Comp
Betere slijtvastheid:
Gemaakt om te presteren:
Breed assortiment aan afmetingen:
  • De Renold Synergy-ketting is beschikbaar in British Standard-afmetingen van 06B tot 24B in simplex-, duplex- en triplex-constructie. Daarnaast zijn er ANSI Standaard-formaten verkrijgbaar van 35 tot 160 in simplex-, duplex- en triplex-constructie.
Schalmvorm:
Bussen:
Kwaliteit van de gaten:
Vaste passing:
  • Geoptimaliseerd om maximale levensduur te garanderen.
Vermoeidheidsweerstand:
  • Voorgespannen oppervlaktes verhogen de vermoeidheidsweerstand.
Slijtvastheid:
  • Afgeschuinde onderdelen en speciale oppervlaktecoating van de pen verhogen de slijtvastheid.
Verbindingsschakel:
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Steek: 1/2 inch; 12,7 mm
  • Dikte (binnenplaat): 1,55 mm
  • Productlijn: Renold Synergy
  • Schakelnummer: 30
  • Gewicht (kg/m): 1,8 kg/m
  • Lengte (pen): 45,1 mm
  • Hoogte: 2,1
  • Dikte (buitenplaat): 1,55 mm
  • Plaathoogte: 11,2 mm
  • Type (ISO/ANSI): 40A-3
  • Uitvoering (schakel): Triplex
  • Diameter (pen): 3,97 mm
  • Diameter (rol): 7,92 mm
  • Breeksterkte: 41700 N
  • Binnenbreedte: 7,85 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RENOLD
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: RENOLD GY40A3S30I
Steek
1/2 inch; 12,7 mm
Dikte (binnenplaat)
1,55 mm
Productlijn
Renold Synergy
Schakelnummer
30
Gewicht (kg/m)
1,8 kg/m
Lengte (pen)
45,1 mm
Hoogte
2,1
Dikte (buitenplaat)
1,55 mm
Plaathoogte
11,2 mm
Type (iso/ansi)
40A-3
Uitvoering (schakel)
Triplex
Diameter (pen)
3,97 mm
Diameter (rol)
7,92 mm
Breeksterkte
41700 N
Binnenbreedte
7,85 mm