redrooster_cb3251_300
RED ROOSTER CB3251-300 platte beitel 19 x 300 mm
Productomschrijving
Platte beitel TL= 300 B=19, Insteek 13 mm 4kt, met uitsparing for RRC
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 300 mm
  • Type beitel: Platte beitel
  • Breedte: 19 mm
  • Type schacht: Vierkant met uitsparing
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RED ROOSTER
  • EAN: 8717981122936
  • Artikelnummer leverancier: RED ROOSTER CB3251-300
Lengte
300 mm
Type beitel
Platte beitel
Breedte
19 mm