phantom-11-500-115001250b
phantom-11-500-115001250b--2
phantom-11-500-115001250b
phantom-11-500-115001250b--2
PHANTOM 115001250B hss-e spiraalboor in blisterverpakking 12,5 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Opvolger van dit artikel
Productomschrijving:
  • Phantom HSS-E Spiraalboor DIN 338 in blisterverpakking
  • DIN 338, cil. schacht, met kruisaanslijping vanaf 2,0 mm, tophoek 135°
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 12,5 mm
  • Type boor: Metaalboor
  • Totale lengte: 151 mm
  • Maat schacht: 12,5 mm
  • Type schacht: Cilindrisch
  • Snijlengte: 101 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: PHANTOM
  • EAN: 8716563614401
  • Artikelnummer leverancier: PHANTOM 115001250B
Diameter
12,5 mm
Type boor
Metaalboor
Totale lengte
151 mm
Maat schacht
12,5 mm
Type schacht
Cilindrisch
Snijlengte
101 mm
Tolerantie d1 (tol. d1)
h8
Totaallengte (l1)
151 mm
Gereedschapsmateriaal
HSS-E
Spiraallengte (l2)
101 mm
Boordiameter (d1)
12,5 mm
Koelkanaal
Nee
Snijrichting
Rechts
Spiraaltype
Type N
Oppervlak
Gebronsd
Schacht ø (d2)
12,5 mm