phantom-11-500-115001150b
phantom-11-500-115001150b--2
phantom-11-500-115001150b
phantom-11-500-115001150b--2
PHANTOM 115001150B hss-e spiraalboor in blisterverpakking 11,5 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Opvolger van dit artikel
Productomschrijving:
  • Phantom HSS-E Spiraalboor DIN 338 in blisterverpakking
  • DIN 338, cil. schacht, met kruisaanslijping vanaf 2,0 mm, tophoek 135°
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 11,5 mm
  • Type boor: Metaalboor
  • Totale lengte: 142 mm
  • Maat schacht: 11,5 mm
  • Type schacht: Cilindrisch
  • Snijlengte: 94 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: PHANTOM
  • EAN: 8716563614388
  • Artikelnummer leverancier: PHANTOM 115001150B
Diameter
11,5 mm
Type boor
Metaalboor
Totale lengte
142 mm
Maat schacht
11,5 mm
Type schacht
Cilindrisch
Snijlengte
94 mm
Tolerantie d1 (tol. d1)
h8
Totaallengte (l1)
142 mm
Gereedschapsmateriaal
HSS-E
Spiraallengte (l2)
94 mm
Boordiameter (d1)
11,5 mm
Koelkanaal
Nee
Snijrichting
Rechts
Spiraaltype
Type N
Oppervlak
Gebronsd
Schacht ø (d2)
11,5 mm