hikoki_uc18ysl3wez
HIKOKI UC18YSL3WEZ 18V-36V MultiVolt accu-starterset (2x BSL36A18 36V 2,5Ah / 18V 5,0AH accu + lader UC18YSL)
Dit product is niet meer beschikbaar
Opvolger van dit artikel
Productomschrijving:
  • BoosterPack Multi-Volt - 2 x 5Ah 18V / 2,5Ah 36V + Lader UC18YSL3
Belangrijkste kenmerken:
  • Batterijen_recyclen
  • 2.5Ah
  • 5.0ah
  • Li-ion_new
  • Multi_volt
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Accuspanning: 18 V; 36
  • Capaciteit (accu): 5 Ah; 2,5
  • Aantal meegeleverde accu's: 2
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: HIKOKI
  • EAN: 4966376328604
  • Artikelnummer leverancier: HIKOKI UC18YSL3WEZ
Accuspanning
18 V; 36
Capaciteit (accu)
5 Ah; 2,5
Aantal meegeleverde accu's
2
Batterij (type)
BSL36A18
Uvp (user vibration protection)
0
Batterij capaciteit (ah)
Motor zonder koolborstels
0
Semi-automatische filterreiniging
Oplader (type)
UC18YSL3, 220 V, 50/60 Hz