hi_force_hcc46_100
hi_force_hcc46_100_2
hi_force_hcc46_100
hi_force_hcc46_100_2
HI-FORCE HCC46-100 enkelwerkende hydraulische cilinder kettingknipper 140 ton 46 mm
  • Bezorging door DHL
  • Handleiding in jouw taal inbegrepen
Productomschrijving
  • Enkelwerkende, veerretour hydraulische cilinder
  • Knipcapaciteit van 46 mm diameter
  • Soepele snijbeweging
  • Werkdruk 700 bar
  • Hoogwaardige stalen constructie
  • Draaibare beschermingskap biedt eenvoudig toegang tot het te snijden materiaal
  • Hoogwaardig, speciaal geharde stalen messen en snijbekken
  • Voorzien van overdrukventiel voor extra veiligheid
  • Voorzien van een hydraulische snelkoppeling voor eenvoudige aansluiting op pomp en slang
  • Olie capaciteit: 980 cm³
  • Knipkracht: 140 ton
  • Afmeting: 565 x 635 x 345 mm
  • Gewicht: 72 kg
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Snijcapaciteit: 46 mm
  • Werkdruk: 700 bar
  • Gewicht: 72 kg
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: HI-FORCE
  • EAN: 5056388003794
  • Artikelnummer leverancier: HI-FORCE HCC46-100
Snijcapaciteit
46 mm
Werkdruk
700 bar