FLUKE PVA-1500HE2 Solmetric PV-Analysator HR IV Curve Tracer - 5600010
  • Bezorging door DHL
  • Handleiding in jouw taal inbegrepen
Leveringsomvang
  • PVA-1500 V-toestel
  • SolSensor en stroomklem
  • Meetsnoer met krokodillenklemmen
  • MC4-ontkoppelingsinstrument
  • Opladers
  • 2x thermokoppels en zelfklevende schijven
  • Schoonmaakmiddelen voor sensor
  • Transportkoffer (meegeleverd met de PVA-1500HE2)
  • Beschikbaar voor gratis download: PVA-toepassing en data analysis-tool
Productomschrijving
  • Meet en toont I-V-curven tot 1500 V en 30 A, ook op hoog-efficiënte modules
  • Geavanceerd ingebouwd PV-model biedt onmiddellijke controle van de PV-prestaties
  • Sweep-to-sweep-vertraging van 9 seconden om 3,5 MW te meten binnen 1 uur
  • Ononderbroken metingen, zelfs in warme omgevingen
  • Automatiseert gegevensbeheer, -analyse en -rapportage
  • Database van meer dan 70.000 modules met automatische updates
  • Gereed voor firmware-update ter plaatse
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FLUKE
  • EAN: 0195112123997
  • Artikelnummer leverancier: FLUKE 5600010
Aantal sweeps met een sweep-to-sweep-vertraging van 18 s
onbeperkt (25 °C, 77 °F omgevingstemperatuur)
Spanningsresolutie
25 mV
Veiligheid en regelgeving
CAT III 1500 V
Opslagtemperatuurbereik
-20 °C tot 65 °C, -4 °F tot 149 °F
Pv-connector
Banaanaansluitingen
Led voor opladen/opgeladen
Ja
Nauwkeurigheid vermogen (0 °c tot 45 °c)
(1,7% + 1,0 W) (stroom >= 3A, module-efficiëntie< 19%)
Sweep-to-sweep-vertraging (bij voc<= 1350 v)
< 9 seconden
Max. megawatt gemeten per uur
3,5 MW/uur
Max. aantal i-v-sweeps per uur (bij voc<= 1350 v)
400 sweeps/uur
Waarschuwingsfuncties
Overspanning, overstroom, overtemperatuur, omgekeerde polariteit
Duur i-v-sweep
0,05 tot 2 seconden (gewoonlijk 0,2 seconden voor PV-reeksen)
Module-efficiëntie< 19%
0 tot 30 A DC
Nauwkeurigheid spanning (0 °c tot 45 °c)
(0,5% 0,25V)
Module-efficiëntie >=19%
0 tot 30 A DC
Aantal sweeps met een sweep-to-sweep-vertraging van 9 s
Spanningsbereik (voc)
20 tot 1500 V DC
Bedrijfstijd batterij
Ca. 7 uur
Gewicht
7,3 kg
Breedte
21,6 cm
Nauwkeurigheid stroom (0 °c tot 45 °c)
(0,5% 0,04A)
Diepte
15,2 cm
Hoogte
Max. 2000 m
Oplaadtijd batterij
6 uur
Interface naar tablet/laptop
Wifi-interface tussen tablet of laptop van gebruiker, I-V-toestel en
I-v-tracepunten
100 of 500 (selecteerbaar)
Ja
Stroomresolutie
2 mA
Bedrijfstemperatuurbereik
0 °C tot 45 °C, 32 °F tot 113 °F