FESTOOL SSH-STF-93X175/8 schuurzool stickfix - 483905
 24,80 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 8 producten op voorraad.
blister
  • Bezorging door DHL
Professionele zandkussens voor jouw projecten
  • Duurzaam: Gemaakt van hoogwaardig MPE-plastic voor een lange levensduur.
  • Handig: Met de StickFix kleeflaag wissel je snel en gemakkelijk van schuurmateriaal.
  • Schilder-/lakwerkzaamheden
  • Voor RS 300, RS 3, LRS 93
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 175 mm
  • Breedte: 93 mm
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549081006
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 483905
Lengte
175 mm
Breedte
93 mm
Afmeting lengte x breedte
93 x 175.00 mm