FESTOOL SSH-STF-115X225/10 schuurzool - 483679
 29,80 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
blister
  • Bezorging door DHL
Professionele schuurpad voor vakmensen
  • Snel: Dankzij de StickFix kleeflaag kun je het schuurmateriaal snel en gemakkelijk vervangen.
  • Duurzaam: Gemaakt van hoogwaardig MPE plastic voor een lange levensduur.
Productomschrijving
Gewoon schuren.
  • Schuurmateriaal kan eenvoudig en snel vervangen worden dankzij StickFix klithechting
  • Hoogvaste MPE-kunststof voor een lange levensduur
Geschikt voor
  • Meubelbouw
  • Schilder-/lakwerkzaamheden
  • Voor RS 200, RS 2, RS 100, RS 1
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 225 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Vorm: Rechthoek
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549080009
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 483679
Lengte
225 mm
Breedte
115 mm
Vorm
Rechthoek
Afmeting lengte x breedte
115 x 225.00 mm