FESTOOL L620X105-P40 RU2/10 schuurband Rubin 2 korrel 40 (10 st.) - 499149
 28,80 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
doos
  • Bezorging door DHL
Professionele schuurmiddelen voor houtbewerking
  • Compleet: Wordt geleverd met een slijpband, klaar voor gebruik.
  • Veelzijdig: Ideaal voor diverse houtbewerkingstoepassingen.
  • Handig: Verpakt in een doos voor gemakkelijke opslag en transport.
  • Breedte: 105 mm
  • Lengte: 620 mm
  • Korrelgrootte: 40
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549180921
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 499149
Breedte
105 mm
Lengte
620 mm
Korrelgrootte
40
Korrel
P40
Afmeting lengte x breedte
620 x 105.00 mm