FESTOOL HW S12 D63/32/R25 afrond fase - 491107
 160,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
blister
  • Bezorging door DHL
Professionele ronde freesgereedschap
  • Duurzaam: Uitgerust met twee hardmetalen messen voor een lange levensduur.
Productomschrijving
Afrondfrees HW S12 D63/32/R25
  • Twee hardmetalen zaagsnedes zorgen voor een lange levensduur
  • De kogellagerbevestiging via een schroef maakt het snel en efficiënt wisselen mogelijk
Geschikt voor
  • Profileren van massief hout en plaatmateriaal
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 63 mm
  • Snijlengte: 32 mm
  • Maat schacht: 12 mm
  • Type bovenfrees: Profielfrees
  • Met lager: Nee
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549076798
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 491107
Diameter
63 mm
Snijlengte
32 mm
Maat schacht
12 mm
Type bovenfrees
Profielfrees
Met lager
Nee
D
63.00 mm
Nl
32.00 mm
R
25.00 mm
Gl
82.00 mm
S
12 mm