FESTOOL D 6X40/1140 BU DOMINO deuvels beuken (1140 st.) - 493297
 97,40 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 5 producten op voorraad.
doos
  • Bezorging door DHL
Professionele stabiliteit met DOMINO
Productomschrijving
Stabiel. Stabieler. DOMINO.
  • Door de zijdelingse langsgroeven kan overtollige lijm naar buiten komen
  • 100 % draaiveilig al vanaf de eerste DOMINO deuvel
  • Snel vinden van de juiste deuvel door ingeslagen maten
Geschikt voor
  • Stabiele verbindingen in massief hout en plaatmateriaal
  • Meubel-, stand- en winkelbouw
  • Voor DF 500, DF 500 R, DFC 500
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 40 mm
  • Materiaal: Beuk
  • Domino steen: Ja
  • Dikte: 6 mm
  • Aantal per box: 1140
  • Product Range: Festool Domino
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549058930
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 493297
Lengte
40 mm
Materiaal
Beuk
Domino steen
Ja
Dikte
6 mm
Aantal per box
1140
Afmetingen
6.00 x 40.00 x 19.80 mm