facom_41452avse
FACOM 414.52AVSE kabelkniptang met ratel - geïsoleerd tot 1000 volt - vse-serie
Productomschrijving
  • 414.AVSE - Kabelkniptang met ratel - geïsoleerd tot 1000 Volt - VSE-serie
Kenmerken
  • Knipt met één hand.
  • De geknipte draad wordt niet platgedrukt.
  • Lemmet van gesmeed en gehard staal.
  • Isolatie met "veiligheids" kleurcode.
  • 414.45AVSE
    • Knipvermogen: 45 mm.
    • Max. knipdoorsnede koper 300 mm² en aluminium 400 mm².
    • Kabel doorsnede koper: 3x70.
    • Kabel doorsnede aluminium: 4x70.
  • 414.52AVSE
    • Knipvermogen: 52 mm.
    • Max. knipdoorsnede koper 400 mm².
    • Max. knipdoorsnede HTA: 240 mm².
    • Kabel doorsnede BT: 3*150+70 of 3*240+95.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 280 mm
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Ja
  • ESD: Nee
  • Vonkvrij: Nee
  • Garantie leverancier: FACOM - Wettelijke garantie van toepassing
  • VDE gekeurd: Ja
Specificaties / Alle eigenschappen
Lengte
280 mm