erdi_d116_280l_sb
ERDI D116-280L-SB ideaalschaar
 44,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
blister
  • Bezorging door DHL
  • Lengte (blad): 34 mm; 1 3/8 inch
  • Totale lengte: 280 mm
  • Max. plaatdikte (600N/mm²): 1 mm
  • Merk: ERDI
  • EAN: 4010220024904
  • Artikelnummer leverancier: ERDI D116-280L-SB
Lengte (blad)
34 mm; 1 3/8 inch
Totale lengte
280 mm
Max. plaatdikte (600n/mm²)
1 mm