erdi_d106_250_sb
ERDI D106-250-SB universele schaar
 44,66 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 04/06/2026
blister
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Voor lang recht en figuurknippen
  • D206 Handgrepen gelakt
  • D106 Handgrepen met PVC-dompel-coating
  • Alleen rechtsknippend leverbaar
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte (blad): 68 mm; 2 11/16 inch
  • Totale lengte: 250 mm
  • Max. plaatdikte (600N/mm²): 1 mm
  • Rechts-/Linkshandig: Rechtshandig
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ERDI
  • EAN: 4010220030905
  • Artikelnummer leverancier: ERDI D106-250-SB
Lengte (blad)
68 mm; 2 11/16 inch
Totale lengte
250 mm
Max. plaatdikte (600n/mm²)
1 mm