dewalt_dwf4100450
dewalt_dwf4100450
dewalt_dwf4100450
dewalt_dwf4100450
dewalt_dwf4100450
dewalt_dwf4100450
DEWALT DWF4100450 snelbouwschroef op band (grove draad) 45mm x 3.5mm (1000st.)
 24,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 18/07/2026
Productomschrijving
  • 45mm x 3.5mm Grove draad - op band
Kenmerken
  • Assortiment van samengestelde gipsplaatschroeven
  • Constante en scherpe naaldpunt voor snelle en eenvoudige installatie
  • Verkrijgbaar in fijne, grove en linkse schroefdraad
  • Fijn schroefdraad voor bevestiging van gipsplaatpanelen op metalen profielen (max. 0,88 mm)
  • Grof schroefdraad voor bevestiging op houten profielen
  • Geschikt voor DeWALT, Powers, HILTI, Makita, Senco en de meeste snelbouwschroefmachines
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 3,5 mm
  • Type kop (schroef): PH2
  • Lengte: 45 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352140681
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DWF4100450
Diameter
3,5 mm
Lengte
45 mm
Draadgrootte
3,5 mm
Screws per strip
50,0 mm
Lengte
45,0 mm
Head type/ size
PH2 / 8 mm