dewalt_dwf4100250
DEWALT DWF4100250 snelbouwschroef op band (grove draad) 25mm x 3.5mm (1000st.)
 17,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 24/06/2026
pak
  • Bezorging door DHL
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Productomschrijving
  • 25mm x 3.5mm Grove draad - op band
Kenmerken
  • Assortiment van samengestelde gipsplaatschroeven
  • Constante en scherpe naaldpunt voor snelle en eenvoudige installatie
  • Verkrijgbaar in fijne, grove en linkse schroefdraad
  • Fijn schroefdraad voor bevestiging van gipsplaatpanelen op metalen profielen (max. 0,88 mm)
  • Grof schroefdraad voor bevestiging op houten profielen
  • Linkse schroefdraad voor gebruik met Diamond Board
  • Zwart fosfaat, voor betere corrosiebestendigheid
  • Speciaal ontworpen strip voor eenvoudige installatie en om te voorkomen dat de schroef blokkeert
  • Geschikt voor DeWALT, Powers, HILTI, Makita, Senco en de meeste snelbouwschroefmachines
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 3,5 mm
  • Type kop (schroef): PH2
  • Lengte: 25 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5054905021139
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DWF4100250
Diameter
3,5 mm
Type kop (schroef)
PH2
Lengte
25 mm
Stuks
1000,0
Blisterverpakking
NO
Draadgrootte
3,5 mm
Screws per strip
50,0 mm
Doos
YES
Substraat
PLASTERBOARD
Lengte
25,0 mm
Ce approved
YES
Head type/ size
PH2 / 8 mm