dewalt_dwf4000550
dewalt_dwf4000550
dewalt_dwf4000550
dewalt_dwf4000550
dewalt_dwf4000550
dewalt_dwf4000550
DEWALT DWF4000550 snelbouwschroef op band (fijne draad) 55mm x 3.5mm (1000st.)
 25,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/08/2026
pak
  • Bezorging door DHL
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Productomschrijving
  • 55mm x 3.5mm Fijne draad - op band
Kenmerken
  • Assortiment van samengestelde gipsplaatschroeven
  • Constante en scherpe naaldpunt voor snelle en eenvoudige installatie
  • Verkrijgbaar in fijne, grove en linkse schroefdraad
  • Fijn schroefdraad voor bevestiging van gipsplaatpanelen op metalen profielen (max. 0,88 mm)
  • Grof schroefdraad voor bevestiging op houten profielen
  • Linkse schroefdraad voor gebruik met Diamond Board
  • Zwart fosfaat, voor betere corrosiebestendigheid
  • Speciaal ontworpen strip voor eenvoudige installatie en om te voorkomen dat de schroef blokkeert
  • Geschikt voor DeWALT, Powers, HILTI, Makita, Senco en de meeste snelbouwschroefmachines
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 3,5 mm
  • Type kop (schroef): PH2
  • Lengte: 55 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352140667
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DWF4000550
Diameter
3,5 mm
Type kop (schroef)
PH2
Lengte
55 mm
Stuks
1000,0
Blisterverpakking
NO
Draadgrootte
3,5 mm
Screws per strip
50,0 mm
Doos
YES
Substraat
PLASTERBOARD
Lengte
55,0 mm
Ce approved
YES
Head type/ size
PH2 / 8 mm