dewalt_dstsx35se
DEWALT DSTSX35SE nieten 5.6-35 inox/rvs 5m (3000 st.)
 44,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
Productomschrijving
  • [DSTSX] Nieten 5.6-35 Inox/RVS 5m
  • Lengte: 35 mm
  • Oppervlaktebehandeling: Verzinkt
  • Aantal per pak: 3000
  • Rugbreedte niet: 5,6 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013951414
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DSTSX35SE
Lengte
35 mm
Oppervlaktebehandeling
Verzinkt
Aantal per pak
3000
Rugbreedte niet
5,6 mm
Inhoud doos
3000,0
Lengte
35,0 mm
Hoek
0,0 °
Te gebruiken met
Kroonbreedte
5,6 mm