dewalt_dstsx30se
DEWALT DSTSX30SE nieten 5.6-30 inox/rvs 5m (3000 st.)
 43,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
Productomschrijving
  • [DSTSX] Nieten 5.6-30 Inox/RVS 5m
  • Lengte: 30 mm
  • Rugbreedte niet: 5,6 mm
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013951421
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DSTSX30SE
Lengte
30 mm
Rugbreedte niet
5,6 mm
Kroonbreedte
5,6 mm
Te gebruiken met
Hoek
0,0 °
Lengte
30,0 mm