dewalt_dstsx22z
DEWALT DSTSX22Z nieten 5.6-22 gegalvaniseerd 5m (5000 st.)
 14,02 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 28/05/2026
pak
  • Bezorging door DHL
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Productomschrijving
  • [DSTSX] Nieten 5.6-22 Gegalvaniseerd 5m
Kenmerken
  • Staples with galvanised or stainless steel surface finish.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 22 mm
  • Oppervlaktebehandeling: Verzinkt
  • Aantal per pak: 5000
  • Rugbreedte niet: 5,6 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013951575
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DSTSX22Z
Lengte
22 mm
Oppervlaktebehandeling
Verzinkt
Aantal per pak
5000
Rugbreedte niet
5,6 mm
Kroonbreedte
5,6 mm
Inhoud doos
5000,0
Lengte
22,0 mm