dewalt_dnw31r75e
DEWALT DNW31R75E draadlas constructienagels 3.1-75 geringd Helder 2.2m (2200 st.)
 34,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 22/05/2026
pak
  • Bezorging door DHL
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Productomschrijving
  • [DNW33] Draadlas 3.1-75 Geringd Helder 2.2m
  • Lengte nagel: 75 mm
  • Hoek: 33 °
  • Aantal per pak: 2200
  • Dikte nagel: 3,1 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013950592
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNW31R75E
Lengte nagel
75 mm
Hoek
33 °
Dikte nagel
3,1 mm
Te gebruiken met
DPN9033
Inhoud doos
2200,0
Nl shank type
Ring
Diameter
3,1 mm
Lengte
75,0 mm