dewalt_dnw28r50e
dewalt_dnw28r50e
dewalt_dnw28r50e
dewalt_dnw28r50e
dewalt_dnw28r50e
dewalt_dnw28r50e
DEWALT DNW28R50E draadlas constructienagels 2.8-50 geringd Helder 2.2m (2200 st.)
 20,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
pak
  • Bezorging door DHL
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Productomschrijving
  • [DNW33] Draadlas 2.8-50 Geringd Helder 2.2m
Kenmerken
  • Draadgebonden nagels met helder of gegalvaniseerd (G12) oppervlak en gladde of ringschacht
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte nagel: 50 mm
  • Hoek: 34 °
  • Aantal per pak: 2200
  • Dikte nagel: 2,8 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013950752
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNW28R50E
Lengte nagel
50 mm
Hoek
34 °
Aantal per pak
2200
Dikte nagel
2,8 mm
Te gebruiken met
DPN9033-XJ
Inhoud doos
2200,0
Nl shank type
Ring
Diameter
2,8 mm
Lengte
50,0 mm