dewalt_dnm40r60gz
dewalt_dnm40r60gz
dewalt_dnm40r60gz
dewalt_dnm40r60gz
DEWALT DNM40R60GZ BAT-ankernagels 4.04-60 geringd gegalvaniseerd 2m (2000 st.)
 133,95 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
pak
  • Bezorging door DHL
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Productomschrijving
  • [DNM] Batankernagels 4.04-60 Geringd Gegalvaniseerd 2m
  • Lengte nagel: 60 mm
  • Hoek: 33 °
  • Aantal per pak: 2000
  • Dikte nagel: 4,04 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013952961
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNM40R60GZ
Lengte nagel
60 mm
Hoek
33 °
Aantal per pak
2000
Dikte nagel
4,04 mm
Te gebruiken met
DCN693, DNM250MCN
Inhoud doos
2000,0
Nl shank type
Ring
Diameter
44,0 mm
Lengte
60,0 mm