dewalt_dfm1150050
DEWALT DFM1150050 PTB-G doorsteekanker thermisch verzinkt 8x50 (100 st.)
 67,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
pak
  • Bezorging door DHL
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Productomschrijving
  • PTB-G 8x50 Doorsteekanker - Thermisch Verzinkt
  • Boordiameter: 8 mm
  • Totale lengte: 50 mm
  • Oppervlaktebehandeling (bout): Thermisch verzinkt
  • Schroefdraadmaat: M8
  • Product Range: Dewalt PTB-G
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352969893
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1150050
Boordiameter
8 mm
Totale lengte
50 mm
Oppervlaktebehandeling (bout)
Thermisch verzinkt
Schroefdraadmaat
M8
Lengte
50,0 mm
Nl finish
Thermisch verzinkt
Draadgrootte
M8 mm
Kopafmetingen
13,0 mm
Max. tfix
5,0 mm