dewalt_dfm1110010
DEWALT DFM1110010 PTB-PRO doorsteekanker verzinkt M6x40
Dit product is niet meer beschikbaar
Opvolger van dit artikel
Productomschrijving
  • PTB-PRO M6x40 Doorsteekanker - Verzinkt
  • Boordiameter: 6 mm
  • Totale lengte: 40 mm
  • Oppervlaktebehandeling (bout): Verzinkt
  • Schroefdraadmaat: M6
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352109978
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1110010
Boordiameter
6 mm
Totale lengte
40 mm
Schroefdraadmaat
M6
Substraat
Beton
Draadgrootte
M6 mm
Kopafmetingen
10,0 mm
Max. tfix
2,0 mm
Stuks
100,0
Lengte
40,0 mm