conti_xpz912bp
conti_xpz912bp_2
conti_xpz912bp
conti_xpz912bp_2
CONTI XPZ912BP conti v fo v-riem 912 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 912
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 912 mm
  • Binnenlengte Li: 874 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX360
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717366
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ912BP
Lengte
912
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
912 mm
Binnenlengte li
874 mm