conti_xpz900bp
conti_xpz900bp_2
conti_xpz900bp
conti_xpz900bp_2
CONTI XPZ900BP conti v fo v-riem 900 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 900
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 900 mm
  • Binnenlengte Li: 862 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX355
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717359
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ900BP
Lengte
900
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
900 mm
Binnenlengte li
862 mm