conti_xpz812bp
conti_xpz812bp_2
conti_xpz812bp
conti_xpz812bp_2
CONTI XPZ812BP conti v fo v-riem 812 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 812
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 812 mm
  • Binnenlengte Li: 774 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX321
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717281
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ812BP
Lengte
812
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
812 mm
Binnenlengte li
774 mm