conti_xpz800bp
conti_xpz800bp_2
conti_xpz800bp
conti_xpz800bp_2
CONTI XPZ800BP conti v fo v-riem 800 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 800
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 800 mm
  • Binnenlengte Li: 762 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX315
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717274
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ800BP
Lengte
800
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
800 mm
Binnenlengte li
762 mm