conti_xpz737bp
conti_xpz737bp_2
conti_xpz737bp
conti_xpz737bp_2
CONTI XPZ737BP conti v fo v-riem 737 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 737
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 737 mm
  • Binnenlengte Li: 699 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX292
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717212
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ737BP
Lengte
737
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
737 mm
Binnenlengte li
699 mm