conti_xpz3350p
conti_xpz3350p_2
conti_xpz3350p
conti_xpz3350p_2
CONTI XPZ3350P conti v fo pioneer v-riem 3350 x 9,7 mm zwart/blauw
  • Lengte: 3350
  • Breedte: 9,7 mm
  • Hoogte: 8 mm
  • Richtlengte Ld: 3350 mm
  • Binnenlengte Li: 3312 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX1118
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858588717
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ3350P
Lengte
3350
Breedte
9,7 mm
Hoogte
8 mm
Richtlengte ld
3350 mm
Binnenlengte li
3312 mm