conti_xpz2000bp
conti_xpz2000bp_2
conti_xpz2000bp
conti_xpz2000bp_2
CONTI XPZ2000BP conti v fo v-riem 2000 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 2000
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2000 mm
  • Binnenlengte Li: 1962 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX790
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716970
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ2000BP
Lengte
2000
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
2000 mm
Binnenlengte li
1962 mm